Wij zijn Spryng

En geloven in de kracht van SMS

SMS
+31 6 41 04 11 06
of bel
+31 20 770 3005

Alexander Wanders

Founder
alexander@spryng.nl

SMS
+31 6 42 20 29 89
of bel
+31 20 770 3005

Marc Rottinghuis

Founder
marc@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Jan Paul van der Velden

Founder
janpaul@spryng.nl

SMS
+31 6 11 39 24 24
of bel
+31 20 770 3005

Bernard Rottinghuis

CFO
bernard@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Paul Hage

CTO
paul@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Tim Meijer

CMO
tim@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Faniëlle de Wit

Global Partnership Manager
fanielle@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Tessa Waalwijk

Global Development Manager
tessa@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Anne Marees

Global Project Manager
anne@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Alexander van Leeuwen

Global Relationship Manager
avanleeuwen@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Roemer Bakker

Development
roemer@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Jelle Manders

Development
jelle@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Esther Moerman

HRM Manager
esther@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Stephanie Markus

Office Manager
stephanie@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Kit Cheung

Head of Support
kit@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Martina Honegger

Support
martina@spryng.nl

Bel
+31 20 770 3005

Godra Sedighi

Security Officer
godra@spryng.nl